LEGO 75157 AT-TE kapitána Rexe

75157

New product

Inkvizitor Impéria Pátý bratr a jeho pomocný Stormtrooper se snaží nastoupit do upraveného AT-TE kapitána Rexe a převzít nad ním kontrolu! Možná není toto staré AT-TE příliš krásné na pohled, ale má jeřáby, žebříky a ve vrchní části také zbraň! Pomoz Rexovi a jeho klonovaným kamarádům, veliteli Gregorovi a veliteli Wolffemu, odrážet vojáky Impéria tak dlouho, jak to jen bude potřeba.

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Středa 22/09/2021
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká Pošta : 0 Kč
  • Zásilkovna.cz : 0 Kč

3 699 Kč

Více informací

yInkvizitor Impéria Pátý bratr a jeho pomocný Stormtrooper se snaží nastoupit do upraveného AT-TE kapitána Rexe a převzít nad ním kontrolu! Možná není toto staré AT-TE příliš krásné na pohled, ale má jeřáby, žebříky a ve vrchní části také zbraň! Pomoz Rexovi a jeho klonovaným kamarádům, veliteli Gregorovi a veliteli Wolffemu, odrážet vojáky Impéria tak dlouho, jak to jen bude potřeba.

Obsahuje 5 minifigurek: Kapitána Rexe, velitele Gregora, velitele Wolffa, Inkvizitora Pátého bratra Impéria a Stormtroopera.
Obsahuje otáčecí zbraň ve vrchní části vozidla s pružinovým vystřelovačem a municí navíc, 2 jeřáby, 4 žebříky, pohyblivé nohy, otevírací kokpit s prostorem pro minifigurku, otevírací sekci v zadní vrchní části, otevírací zadní vstupní dveře se 3 klony a vestavěnou zvedací rukojeť.
Otáčej zbraní a střílej z pružinového vystřelovače, abys zahnal Pátého bratra a Stormtroopera!
Sklop zadní dveře pro snadnější přístup dovnitř.
Mezi zbraněmi najdeš 2 blastery, 2 blasterové pušky a světelný meč Pátého bratra.
Stroj AT-TE kapitána Rexe měří 20 cm na výšku, 33 cm na délku a 25 cm na šířku.
Vhodné pro děti od 9 do 14 let.
V balení naleznete 972 dílků.

30 other products in the same category: