LEGO 70323 Jestrovo sopečné doupě

70323

Nové

Létej v Palcátovém lapáku, výbuchem otevři knihovnu a získej zpět knihy temné magie. Vyšli Axla na jeho vznášejícím se koni, ale dávej si pozor na padací dveře s otáčejícím se lávovým otvorem a vyhni se létajícím Globlinum! Podnikni překvapivý útok na Jestra a jeho armádu, zatímco odpočívá v obývacích komnatách, a zabraň mu v útěku na jeho odpojitelném trůnu! 

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 01/12/2020
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká Pošta : 0 Kč
  • Zásilkovna.cz : 0 Kč

3 499 Kč

Více informací

Létej v Palcátovém lapáku, výbuchem otevři knihovnu a získej zpět knihy temné magie. Vyšli Axla na jeho vznášejícím se koni, ale dávej si pozor na padací dveře s otáčejícím se lávovým otvorem a vyhni se létajícím Globlinum! Podnikni překvapivý útok na Jestra a jeho armádu, zatímco odpočívá v obývacích komnatách, a zabraň mu v útěku na jeho odpojitelném trůnu! Obsahuje snímatelné štíty se 6 NEXO Silami: Paprskovým delem, Ohnivým tornádem, Stěnovou překážkou, Banánovou bombou, Drakem z džungle a Vichřicí. 

Obsahuje 10 minifigurek: Jestra, Knihovníka, Lavarii, 2 útočníky Ashe, 2 Skuriéry, Axla, Macy Halbert a Lance Richmonda.
Obsahuje Jestrovu sopečnou skrýš, Macyn Palcátový lapák a Axlova vznášejícího se koně.
Sopečná skrýš obsahuje odpojitelný trůn, usazený vystřelovač disku, funkci padacích dveří, které vedou do otáčejících se lávových úst, schodiště s otáčející se pilovou čepelí, která má rytířům zabránit vystoupat po schodišti, knihovnu se 2 knihy zaklínadel, vězeňskou celu s rozpadající se stěnou, pokladnici, ložnici s postelí, koupelnu s vanou a kuchyni s kuřetem a banánem.
Palcátový lapák obsahuje vystřelovač kuliček a 2 raketové střely.
Zvedni padací dveře sopečné skrýše a otoč rukojetí, aby obět spadla přímo do čelistí otáčejících se lávových úst.
Otoč ozubenou rukojetí, abys roztocil pilovou cepel a zabránil rytírum vystoupat po schodech.
Zatáhni za páku ve vězeňské cele a strhni stenu.
Střílej z vystřelovače kuliček Macyina Palcátového lapáku a také raketové střely na prvek štítu knihovny, abys způsobil explozi a získal zpět knihy zaklínadel.
Obsahuje také knihu zkázy a knihu pomsty.
Mezi zbraněmi najdeš 2 Jestrovy kouzelné hůlky, Axlovu sekeru, Macyin fotonový palcát, Lanceovo NEXO kopí, 2 kopí útočníka Ashe, Lavariiny 2 meče, Skuriérovu sekeru, meč a 2 sestavitelné zbraně ve zbrojnici.
Mezi doplňky najdeš Axlovu helmu a štít, Macyinu helmu, štít a NEXO brnění, Lanceovu helmu, štít a NEXO brnění, krysu, žábu, kure, pavouka, banán, 2 zlaté poháry a kotlík.
Stáhni si zdarma LEGO® NEXO KNIGHTS™: Aplikaci MERLOK 2.0 do svého chytrého telefonu nebo do svého tabletu.
Naskenuj štíty a získej 6 NEXO Sil – (Paprskové delo, Ohnivé tornádo, Stenový blok, Banánovou bombu, Draka z džungle a Vichrici) a vylepši se ve hře LEGO® NEXO KNIGHTS™!
Sleduj všechny své oblíbené postavy z NEXO KNIGHTS™ na kanálu Cartoon Network.
Jestrova sopečná skrýš měří 33 cm na výšku, 41 cm na šířku a je 28 cm hluboká.
Macyin Palcátový lapák měří 12 cm na výšku, 17 cm na délku a 12 cm na šířku.
Axluv vznášející se kun měří 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 5 cm na šířku.
Vhodné pro děti od 9 do 14 let.
V balení naleznete 1186 dílků.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: